در تمام این سال ها باورش داشتم

می بخشمت بخاطر تمام خنده هایی که از صورتم گرفتی...بخاطر تمام خنده هایی که به صورتم نشاندی نمی بخشمت به خاطر دلی که برایم شکستی...بخاطر احساسی که برایم پرپر کردی...نمی بخشمت بخاطر زخمی که بر وجودم نشاندی...بخاطر نمکی که بر زخمم گذاشتی...و می بخشمت بخاطر عشقی که بر قلبم حک کردی ! یکی یه سوسمار پیدا میکنه. از دوستش می پرسه: چیکارش کنم؟ دوستش میگه : ببرش باغ وحش فرداش دوستش می بینتش. می پرسه: چیکارش کردی؟ میگه : دیروز بردمش باغ وحش.. امروز هم می برمش سینما... عشق دروغی بود که در تمام این سال ها باورش داشتم و چه تاوان سنگینی داشت همین اشتباه کوچک ! بااین زبون�� میشه مسخره کرد، با همین زبون ��میشه روحیه داد!!! بااین زبون ��میشه ایراد گرفت، باهمین زبون�� میشه تعریف کرد!!! بااین زبون�� میشه دل شکست باهمین زبون�� میشه دلداری داد!!! بااین زبون�� میشه آبرو برد، با همین زبون�� میشه آبرو خریدمگه ن؟

اس ام اس جدید

خــدا دوستدار آشناست ، عارف عاشق می خواهد نه مشتری بهشت . .

پیامک باحال و جذاب

" آدم خلیفه تنهایی خدا روی زمین است امپراطوری که گاهی باید برگردد به آخرین سلاحش ..... و آخرین سلاح او گـــــریـــــه است ."

متن و جملات زیبا

دست هایم به آرزوهایم نرسید.... آنها بسیار دورند... اما درخت سبز صبرم میگوید: هنوز امیدی است.... دعایی هست.... خدایی هست...!!

اس ام اس عاشقانه

گویند علـــــی می زده صد وَصلـــــه به کفشش ؛ ای کاش دلِ خسته ی من کفشِ علـــــی بود ... "همه دوست دارند که به بهشت بروند, ولی کسی دوست ندارد که بمیرد." جان لوییس دو تا جوجه عاشق همدیگه می شن . همش با هم بودن . اما وقتی بزرگ می شن هر دو تا خروس می شن ! . نکته ی اخلاقی : تا وقتی جوجه ای عاشق نشو ز باغ خاطراتم هرگز نخواهی رفت ومن هرگز نخواهم برد از یاد نگاه مهربانت را !

/ 1 نظر / 39 بازدید
قاسم

این جور نوشته ها کاملا دخترونه است مردون بنویس قوی و مردونه اینارو بازی بده نزار بازیت بدن ای داد بیداد!!!!!!!!!!!!!!!!